| Er zijn geen producten in de winkelwagen. |
De Barr & Stroud kijkers uit de Sahara serie hebben een stevige, robuuste, met stoer rubber beklede behuizing met daarbinnenin een briljant BaK-4 optiek.
Alle modellen zijn met nitrogeen gevuld en daardoor waterdicht gedurende 3 minuten op een diepte van 1.5 meter, dus tijd genoeg om ze zonder schade te redden als ze per ongeluk in een plasje of poel vallen.
Dit maakt het mogelijk dat de optiek zoveel mogelijk licht doorlaat, wat leidt tot zeer heldere en contrastrijke beelden voor de gebruiker, zelfs bij beperkte lichtinval, terwijl goedkopere opties en coatings een aanzienlijk verlies aan prestaties veroorzaken.
Ze zijn voorzien van een degelijk stukje techniek dat direct merkbaar is als u aan het soepel lopende scherpstelwiel draait. Voor de nogal barre omstandigheden van ons regenachtige klimaat is hij een perfecte reispartner, die dan ook jaar na jaar optimaal zal presteren.
Met de twist-up oogschelpen zijn de kijkers ook goed te gebruiken voor brildagers. Ze worden geleverd inclusief draatas en draagriem.
- Fully multi coating op de dakkant prisma's
- Meervoudige multi coating op alle lensdelen
- Grote fijn instelknop met antislip bekleding
- Waterdicht getest op 1.5meter tot 3 minuten
- Met stikstof gevuld
- Twist-up oculairen
- Lichtgewicht polycarbonaat behuizing met sterke rubber bekleding
- Frontlens bestaat uit 3 delen
- Oculairlens bestaat uit 4 delen
- Oogafstand oculair tot lens 14mm
- Geschikt voor brildragers
- Oculair dioptri instelling
Leveringsomvang
- Verrekijker Barr & Stroud Sahara 10x25 FMC
- Tas
- Draagriem
Specificaties Barr en Stroud Sahara 10x25 FMC |
| Artikelnummer | 45561 |
| Artikelnaam | Barr & Stroud Sahara 10x25 |
| Type | Dakkant |
| Vergroting | 10 |
| Objectief lensdiameter | 25 mm |
| Glasmateriaal | BaK-4 |
| Pupiluittrede | 2,5mm |
| Oogafstand | 14mm |
| Schijnbaar gezichtsveld (°) | 6 |
| Gezichtsveld op 1000 m | 105m |
| Kortste scherpstelafstand | 2m |
| Lichtsterkte | 6,3 |
| Schemergetal | 15,8 |
| Diopter compensation | +/- 3 |
| Diopter adjustment side | Rechterkant |
| Interpupillaire distance (mm) | 56-72 |
| Coating optiek | Fully multi-coated |
| Focus systeem | Centrale scherpstelling |
| Oculairs voor brildragers | Ja |
| Splash-proof | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Beschermtas | Ja |
| Lenskap | Ja |
| Oculairdop | Ja |
| Gas gevuld | Ja (stikstof) |
| Draagriem | Ja |
| Tas | Ja |
| Statiefaansluiting | Ja |
| Body materiaal | Lichtgewicht polycarbonaat |
| Body bekleding | Rubber |
| Gewicht (g) | 365 |
| Uitwendige afmetingen LxBxH (mm) | 110x105x40 |
| Product- en veiligheidsinformatie: |
| Fabrikant: | Optical Vision Ltd., Unit 3; Bury Buisness Park, IP30 9UP Bury St. Edmunds / Suffolk, GB, info@optical-vision.de |
| Verantwoordelijke persoon: | Optical Vision Limited, Duracher Straße 11, 87437 Kempten, DE, info@optical-vision.de |
We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.
| Neem contact met ons op |
| +31 0641385979 |
| info(at)mafoma.nl |
| Postadres |
| Mafoma |
| Rietgors 11 |
| 2811AS Reeuwijk |